BON TURYSTYCZNY

B2B_1080x1080

Udostępnij ten post!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Pragniemy wszystykich zainteresowanych poinformować, że Biuro Podróży MAKAN widnieje już na liście podmiotów uprawnionych do realizacji bonów turystycznych.

W związku z tym, za organizowane przez nas imprezy, można płacić z wykorzystaniem bonu turystycznego.

Podstawowe informacje dotyczące bonów:

– bon turystyczny opiewa na kwotę 500 zł na każde dziecko (w przypadku dzieci z orzeczeniem niepełnosprawności na kwotę 1000 zł).

– bon przysługuje każdemu dziecku do 18 roku życia.

– bon można wykorzystać w okresie od 1 sierpnia 2020 r. do 31 marca 2022 r.

– za pomocą bonu turystycznego można zapłacić za każdą imprezę realizowaną w całości na terenie Polski (bon nie obejmuje imprez zagranicznych).

– bon turystyczny zostanie wygenerowany dla każdego rodzica po zarejestrowaniu się w Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS).

– jeżeli cena imprezy jest wyższa niż kwota na którą opiewa bon pozostałą kwotę płacisz przelewem. 

– dokładny opis funkcjonowania bonów znajduje się na stronach internetowych Polskiej Organizacji Turystyki https://bonturystyczny.polska.travel/ oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w zakładce aktualności

Uwaga!!!

Informacja o realizacji bonu turystycznego pod numerem 606 331 327.

Zobacz więcej!

Aktualności

Życzenia Wielkanocne 2021

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim Makanowiczom, ich znajomym i rodzinie, wielu radosnych i niepowtarzalnych chwil spędzonych przy Wielkanocnym Stole, wszelkiej pomyślności oraz dużo, dużo zdrowia.

Aktualności

Zapisy na Obozy Letnie Ruszyły!

Drodzy Makanowicze! Z wielką radością informujemy, że w dniu dzisiejszym rozpoczynają się zapisy link do zapisów >> na Obozy Letnie 2021. Zapraszamy do rezerwowania miejsc na wybrane